Tu naučíte svoje deti lyžovať!

 

 Za upraveným svahom a príjemnými službami nemusíte až za hranice. Nájdete ho aj na domácej pôde. Skiland Stará Myjava je iba 35 km od kúpeľného mesta Piešťany a ponúka domácu lyžovačku na kopaniciach.  Aj tí najmenší sa môžu naučiť u nás lyžovať. Umiestnenie svahov umožňuje rodičom mať nad svojimi ratolesťami neustály dohľad. Na úvod poteší bezplatné a priestranné parkovisko priamo nad svahom.

Zaparkujete, nazujete lyže, snowboard a spustíte sa rovno k vleku! Lyžiarske stredisko má k dispozícii 2 zjazdovky s dĺžkou 500 m a 2x detské svahy  s dĺžkou 180 a 50 m s vlekom ZADARMO. Čaká na vás 4x vlek, 2x denne upravovaný svah, príjemne vykurovaný reštauračný priestor s krbom + vonkajšie posedenie. Nájdete tu požičovňu lyžiarskej a snowboardovej výstroje aj skiservis.

Samozrejmosťou je profesionálny turniketový a kamerový systém. Otvorenie zimnej sezóny bude aj tento, ako každý rok, sprevádzané rôznymi aktivitami a prekvapeniami pre návštevníkov. Tradičná úvodná akcia je testovanie nových lyží ZADARMO. Priamo v areáli si môžete cez víkend zakúpiť aj domáce výrobky a stretnúť farmára. Okrem toho sú pre vás pripravené sladké prekvapenia a diskotéka na svahu. Kto nelyžuje oceniť môže konský  záprah na tradičných saniach a iné prekvapenia. Pre svižnú jazdu sa postará kompletné a kvalitné ozvučenie. Príďte si užiť skvelú zábavu so známymi i s deťmi.